КУЈНА БЛОК ХАРМОНИ - КУПИ НА РАТИ
, , ,

КУЈНА БЛОК ХАРМОНИ

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 28,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензија: 220
Боја: бела
Материјал на изработка: иверка
Елемент за мијалник: да
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА