КУЈНА БЛОК ЛОРЕНА - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , ,

КУЈНА БЛОК ЛОРЕНА

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 38,340ден 42,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Боја: крем
Материјал на изработка: медијапан
Ширина: 250
Елемент за вградлива фурна: да
Елемент за вградлив аспиратор: да
Елемент за мијалник: да
Меко затворање: да
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА