Лаптоп Asus E210MA-GJ208TS - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Лаптоп Asus E210MA-GJ208TS

ASUS

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 24,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дисплеј: 11.6″ (29.4cm)
Резолуција: (1366 x 768) HD 16:9
Процесор: Intel Celeron N4020 Processor 1.1 GHz (4M Cache, up to 2.8 GHz, 2 cores)
Графичка: Intel UHD Graphics 600
Внатрешна Меморија: 4GB
Меморија: 128 GB SSD
Оперативен систем: WIN
Камера: VGA
Батерија: 38WHrs, 2S1P, 2-cell Li-ion
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница