LAVOR ONE EXTRA 135 перач под притисок - КУПИ НА РАТИ
-12%
, , , ,

LAVOR ONE EXTRA 135 перач под притисок

LAVOR

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,500ден 7,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Максимален притисок: 135 bar
Моќност на мотор: 1900 W
Проток на вода: 420 l/h
Земја на потекло: Италија
Мала, компактна машина за перење под висок притисок, наменета за домашна употреба.
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница