ЛЕТО ВО ЕГИПЕТ - КУПИ НА РАТИ

ЛЕТО ВО ЕГИПЕТ


Вкупно цена на производ: 2,108ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Хотел KING TUT 4*- Хургада
Термин: 17.05 2023
7 ноќевања

Само за 2108 мкд/месечно на 12 рати

Во цената се вклучени:
авионски билет + трансфер + 7 ноќи на база ALL INCLUSIVE.
ПРОМО ЦЕНА: 399€ по лице