Лежај Кет - КУПИ НА РАТИ
-4%
, , , ,

Лежај Кет

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 18,900ден 19,600ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии надворешно: 165 х 205 х 90 cm

Висина на лежај: 40,5 cm

За душек: 160 x 200 cm

Натказни: 45 х 41 х 30 cm

Изработка: Лежај изработен од високо квалитетна иверка од 18mm. Со четири фиоки за складирање (две странично и две напред)

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks