Женски парфем Libre Eau De Parfum 90 ml - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , ,

Женски парфем Libre Eau De Parfum 90 ml

Yves Saint Laurent

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,400ден 11,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Категории на Парфеми: цветен
Основни ноти: екстракт од ванила од Мадагаскар
Горни ноти: ноти на црна рибизла
Ноти во срцевина: масло лаванда
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА