Машина за садови Tesla WD661M - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за садови Tesla WD661M

Tesla

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А++
Број на програми: 7
Капацитет: 12 сетови
Димензии: 60cm
Ниво на гласност: 49 db
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница