Машина за перење Vivax 6kg. WFL-100615BS - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за перење Vivax 6kg. WFL-100615BS

Vivax

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 13,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: А+/E

Капацитет: 6 kg

Бр. на вртежи: 1000

Мотор: Стандарден

Гаранција: 36 месеци

Димензии (ВxШxД): 85 x 59,5 x 40 cm

Бесплатна испорака

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks