Машина за сушење Beko DF 7111 PAW - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење Beko DF 7111 PAW

Beko

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа: B
Кондензациска сушара
Капацитет: 7 kg
15 програми
OptiSense®
Одложен старт
LED екран
Child Lock
AquaWave технологија
Индикатор за работниот програм
Индикатор за чистење на филтерот
Индикатор за празнење на садот за вода
Потрошувачка на енергија годишно:504 kWh
Ниво на бучава:65 dB
Димензии: 84 x 60 x 57 cm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница