Машина за сушење Samsung DV70TA000TE/LE - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Машина за сушење Samsung DV70TA000TE/LE

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 36,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа А++
Кондензациска машина за сушење со топлотна пумпа
Капацитет 7 kg
14 програми
35 минути брзо сушење
Бучност 65 dB
Годишна потрошувачка на енерија 211 kWh
Димензии 60 x 85 x 60 cm
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница