Mi Electric Scooter Pro - КУПИ НА РАТИ
, ,

Mi Electric Scooter Pro

Xiaomi
Нема инфо.

Број на моделот: DDHBC02NEB

Макс. брзина: Прибл. 25km / h (Максимална брзина за секој режим: ECO: 15km / h; D: 20km / h; S: 25km / h)

Дистанца на возење: 45км

Макс. агол на искачување: 12 °

Сопирање: Електрично сопирање и физичко сопирање

Номинална моќност: 300W

Макс. моќ: 600W

Гуми: 8.5 инчни предни и задни гуми

Заштита од надминување од контрола: 29V 土 0.5V

Контролирана тековна заштита: 25A 土 0.5A

Макс. оптоварување: 100кг

Висина на возачот: 120-200см

31,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.