Микро печка Samsung MS23F300EEK/OL - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Микро печка Samsung MS23F300EEK/OL

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,200ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Приклучна моќ 230 V / 50 Hz

Моќност 800 W

LED дисплеј

Сигнал за крај

6 опции на готвење

Подлога што се врти

Внатрешно емајлирано обложување

Тип на отварање со рачка

Максимално време на готвење 99 минути

Димензии (ШхВхД) 552 х 326 х 423

Бренд

Продавница