Монитор 24" LC24F390FHRXEN - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Монитор 24″ LC24F390FHRXEN

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 11,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала 24″
Тип на панел VA
Резолуција 1920 x 1080
Сооднос 16:9
Осветлување 250
Агол на гледање 178/178
Стапка на освежување на екранот 60 Hz
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница