Лаптоп Notebook HP 250G8 i3-1005G11 27K20EA - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Лаптоп Notebook HP 250G8 i3-1005G11 27K20EA

HP

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 38,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран:  15.6″
Меморија:  8 GB
Батерија:  41 Wh Li-ion
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница