Новогодишна елка 180 см Норвич Пајн со шишарки - КУПИ НА РАТИ
,

Новогодишна елка 180 см Норвич Пајн со шишарки


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,660ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Норвич Пајн зелена елка, изработена од пластика, висина 180 см, со додаток шишарки
Лесна инсталација и расклопување
Атрактивен изглед
Зачинете го вашиот дом со корпа Norwich Pine направена од зелена пластика и висока 180 см
Елката лесно може да се постави и расклопи. Украсете го со избрани новогодишни лампиони и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом.
Бесплатна достава