Камин Alfa Plam TERM 20 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Камин Alfa Plam TERM 20

ALFA PLAM

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 84,280ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Загревање на површина 383м3 или 130 м2
Енергетска Класа: A
Тип на гориво: јаглен, дрво
Димензии: 900x600x850mm
Димензии На Рерна: 460x440x260mm
Тежина На Производот: 175kg
Капацитет За Греење: 230-383m3 / 88-147m2
Капацитет: 23kW
Дупло Стакло
Пречник за димоводен отвор: 150mm
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд