Новогодишна елка Квинсленд - КУПИ НА РАТИ
,

Новогодишна елка Квинсленд


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,410ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Зелена елка Квинслендска, изработена од пластика
Лесна инсталација и расклопување
Висина 150
Атрактивен изглед
Вештачката елка од Queensland Fir во зелена боја и висина од 150 или 180 cm е погодна и за помали простории
Украсете го со одбрани новогодишни лампиони и внесете ја магијата на празничната сезона во вашиот дом
Бесплатна достава