Очила за сонце Persol - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Очила за сонце Persol

PERSOL

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Предна боја: црна
Боја на објективот: зелена
Материјал за леќи: кристал
Материјал на рамката: ацетат
Мерења: 55-18-145
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница