ОРМАР ЛИСОН СО ОГЛЕДАЛО БЕЛА - КУПИ НА РАТИ
-10%
, , , , , ,

ОРМАР ЛИСОН СО ОГЛЕДАЛО БЕЛА

Мебел Ви

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,510ден 13,900ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 60.5
Димензија: 129,5 х 194 х 60,5
Длабочина: 194
Боја: бела
Материјал на изработка: иверка
Ширина: 129.5
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА