OSCAR Мини шпорет MF 42S2HPW - КУПИ НА РАТИ
-5%
, , , , , ,

OSCAR Мини шпорет MF 42S2HPW

OSCAR

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 6,640ден 6,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет на рерна бруто волумен 42 l / нето волумен 36,6 l
Боја бела
2 електрични грејни плочи (∅ 180 + ∅ 145)
1 грејна плоча ∅ 145 (1000 w)
Емајлирана површина
Сијалица во рерна
0+3 функции на рерна
Функција за одмрзнување
Функција за правење јогурт√
Функција за чистење со пареа
Дупло стакло на врата од рерна
1 тепсија + 1 решетка
Горен греач 650 w
Долен греач 650 w
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница