Печка TRGOPRODUKT Thalia Nella - КУПИ НА РАТИ
, ,

Печка TRGOPRODUKT Thalia Nella

Нема инфо.

Моќ: 6,5 kW
Погоден за простории до 36 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 82 x 45 x 40 /cm
Тежина : 63 кг
Вид гориво: дрво, брикети, јаглен
Дрвени рачки на вратите
Преграда за чување  суви и влажни дрва
Опремен со два рачни амортизери: –преден амортизер за контрола на довод на воздухот – амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот

12,090ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.