Правосмукалка Severin HV 7153 - КУПИ НА РАТИ
-26%
, , , , ,

Правосмукалка Severin HV 7153

Severin

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,250ден 11,190ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тивко работење: 75 dB
Сад за прав од: 0.5 L
Kапацитет на вшмукување: 10.000 паскали
Целосно полнење на батерија: 5 часа
Литиум-јонска батерија: 22.2 V
Работа: 40 минути
Моќен мотор со две брзини
Вклчена опција: турбо чистач
Вклучени додатоци: четка за тапацир и копче за смеса
Индикатор за нивото на полнење
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница