Камин Prity K13 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Камин Prity K13

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 26,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 12 kW
Погоден за простории до 66 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 59 x 44 x 81 /cm
Тежина : 85 кг
Гориво : дрво, јаглен
Дрвени рачки на вратите
Преграда за чување  суви и влажни дрва
Опремен со два рачни амортизери:
Преден амортизер за контрола на довод на воздухот
Амортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница