Камин Prity SR - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Камин Prity SR

PRITY

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 35,440ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Моќ: 11 kW
Погоден за простории до 61 m2
Големина ( a x b x h /cm) : 49 x 46 x 94 /cm
Тежина : 77 кг
Гориво : дрво, јаглен
Дрвени рачки на вратите
Моделот е опремен со ногарки
Опремен со два рачни амортизери:
Преден амортизер за контрола на довод на воздухот
Aмортизерите на чад за прилагодување на интензитетот на пламенот
Без фурна
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница