Вентилатор EUROCOOL FSH 23 со распрскувач за вода - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Вентилатор EUROCOOL FSH 23 со распрскувач за вода

Iskra

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијаметар [cm] 40cm
Други Макс. волумен на магла 200ml/h
Напон 220- 230V  50Hz
Моќност 75w
Простор 25 m2
Далечински управувач
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
Бренд

Продавница