Redmi Note 9T - КУПИ НА РАТИ
-42%
, , , , ,

Redmi Note 9T

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 8,990ден 15,490ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Процесор: Окта-јадрен процесор, до 2,4 GHz 7nm предводен процес на производство
Складирање и RAM меморија 4 GB + 128 GB
Екран  6,53 “FHD + точка-приказ
Задна камера 48MP камера со широк агол, 2MP макро сензор, Сензор за длабочина од 2MP
Предна камера камера од 13MP во дисплеј
Батерија и полнење  5000mAh (тип) / 4900mAh (мин) батерија со голем капацитет
Двојна SIM-картичка  + MicroSD
Поддржува 5G / 4G / 3G / 2G
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТВА

 

Бренд

Продавница