Samsung Galaxy A05 - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung Galaxy A05

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Висина: 168.8 мм (6.65 инчи)
Ширина:  78.2 мм (3.08 инчи)
Дебелина:  8.8 мм (0.35 инчи)
Тежина:  195 г. (6.88 мл)
Батерија: 5000 mAh
Бои:  црна, светло зелено, сребро
Големина на екранот:  6.7 инчи
Резолуција:  720 × 1600 пиксели
Екран на допир:  да
Технологија на процесорот:  12 nm
Максимална брзина на процесорот:  2.0 GHz
Архитектура на процесорот: 64-bit
Тип на меморија:  LPDDR4X
RAM меморија: 4GB, 6GB
Складирање:  64GB, 128GB
Операционен систем: android 13 (tiramisu)
СИМ-картички:  двојна сим
Тип на SIM-картичка:  nano-SIM
Звучник:  да
Приклучок за слушалки: да
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница