Samsung Galaxy Z Flip4 - КУПИ НА РАТИ
, ,

Samsung Galaxy Z Flip4

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 91,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Android 12
6.7 inches, 101.5 cm2
Kамера : 12 MP + 12 MP
Предна камера: 10 MP
Батерија  3700 mAh
Меморија 128GB 8GB RAM
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница