Samsung Galaxy S23 - КУПИ НА РАТИ
-17%
, , , ,

Samsung Galaxy S23

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 58,100ден 70,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Android 13
146.3 x 70.9 x 7.6 mm
128GB 8GB RAM
Камера: 50MP + 10MP + 12MP
Предна камера: 12 MP
Li-Ion 3900 mAh
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница