Samsung Galaxy S21 FE 5G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung Galaxy S21 FE 5G

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 45,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран: Големина 6.4 inches, 98.9 cm2
Android 12, One UI 4
Qualcomm SM8350 Snapdragon 888 5G (5 nm) – Version 1
Exynos 2100 (5 nm) – Version 2
Меморија 128 GB 6 GB RAM 128 GB 8 GB RAM
Задна Камера 12 MP, 8 MP, 12 MP
Предна камера 32 MP
Батерија Li- Ion 4500 mAh
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница