SAMSUNG Телевизор UE55BU8572UXXH 4K Ultra HD Smart - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

SAMSUNG Телевизор UE55BU8572UXXH 4K Ultra HD Smart

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 44,740ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на екран: LED
Димензија на екран: 55″ (140 cm)
Резолуција на екран: 4K (3840×2160)
Тип на тјунер: DVB-T2CS2 SMART TV
Оперативен систем: Tizen™
WI-FI: Да (WiFi5) DLNA
BLUETOOTH: ДА
(BT5.2) HDR HDR10+
Звук:  Dolby Digital Plus HDMI 3 USB 2
Јачина на звук: 20W CI+ (1.4)
HDMI-CEC:  ДА
Димензии со постоље: (ШXВXД) 1232.9 x 774.1 x 249.1 mm
Димензии без постоље: (ШXВXД) 1232.9 x 709.2 x 25.7 mm
Боја: црна
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница