Samsung A52s - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung A52s

Samsung
31 Продажби

Eкран:6.5″(1080 x 2400) Super AMOLED, Qualcomm Snapdragon 778G 5G (6 nm) Меморија:6/128GB Камера:64+12+5+5/32MP Батерија:Li-Ion 4500mAh Бесплатна испорака

29,700ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 24 рати продолжете кон нарачка.
Бренд

Продавница

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.