Телевизор Samsung QE43LS05TAUXXH - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Телевизор Samsung QE43LS05TAUXXH

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 76,400ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Дијагонала: 43″ (109 см)
Екран: QLED
Резолуција: 3840 x 2160
SMART_OS_TYPE: Tizen
SMART: Да
WiFi: Да
Тип на тјунер: DVB-T2/C/S2
MCI фреквенција: 2800
Процесор: Квантен процесор 4K
HDMI: 3
USB 2.0: 2
Дигитален аудио (оптички): Да
LAN: Да
Приклучок за слушалки: Да
Далечинско тип: Smart
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА