Samsung Galaxy S23 FE - КУПИ НА РАТИ
-11%
, , , , ,

Samsung Galaxy S23 FE

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 52,600ден 59,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мрежа: GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM: Dual Nano SIM & eSIM
Екран: FHD+ Dynamic AMOLED 2x
Големина на екранот: 6.4″
Камера: 50+12+8MP
Оперативен систем: AndroidCPUOcta-core
Вградена меморија: 128 GB
RAM меморија: 8 GB
Батерија: 4500 mAh
Македонско мени: Да
Предна камера: 10MP
Димензии: 158.0 x 76.5 x 8.2 mm
Тежина: 209 g
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница