SAMSUNG Телевизор UE50AU7172UXXH - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

SAMSUNG Телевизор UE50AU7172UXXH

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 29,780ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тип на екран LED
Димензија на екран 50″ (127 cm)
Резолуција на екран, PIXEL 4K (3,840 x 2,160)
Освежување на екранот (REFRESH RATE), HZ 60
Процесор Crystal 4K procesor
Квалитет на слика 2000 PQI
Тип на тјунер DVB-T2CS2
Smart TV
Оперативен систем Tizen™
WI-FI Да (WiFi5)
DLNA Mobile TV mirroring
BLUETOOTH Да (BT4.2)
HDR 10+
Звук 2CH x 20W
Dolby Digital Plus
Q-Symphony
Adaptive Sound
HDMI 3
USB 1
LAN 1
Дигитален аудио излез 1
CI+(1.4)
HDMI-CEC Anynet+
Дополнителни функции Auto Game Mode (ALLM)
Детекција на осветлување
UHD придушување на светло
Pur Color
Мега контраст
Подобрувач на контрастот
Филмски режим
Filmmaker Mode (FMM)
Димензии со постоље (ШXВXД) 1116.8 x 719.1 x 250.2 mm
Димензии без постоље (ШXВXД) 1116.8 x 644.2 x 59.9 mm
Боја црна
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница