Правосмукалка Samsung SC4320 - КУПИ НА РАТИ
, , , , ,

Правосмукалка Samsung SC4320

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,300ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Капацитет за собирање прав 1.3 l
Максимална потрошувачка на енергија 1600 W
Димензии на сетот (ШxВxД) 280 x 238 x 395 mm
Моќност на вшмукување 350 W
Бучава 86 dBA
Номинална влезна моќност 1400 W
Должина на кабелот за напојување 6 m
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

 

 

Бренд

Продавница