Samsung Galaxy Z Fold4 - КУПИ НА РАТИ
, , ,

Samsung Galaxy Z Fold4

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 112,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Android 12L
256GB 12GB RAM
Камера: 50 MP + 12 MP +10 MP
Предна камера: 4 MP
Батерија: 4400 mAh
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница