SAMSUNG GALAXY A04s - КУПИ НА РАТИ
-20%
, , ,

SAMSUNG GALAXY A04s

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,500ден 15,550ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

6.5 inches, 102.0 cm2
Android 12, One UI Core 4
Камера: 50 MP + 2 MP + 2 MP
Предна камера: 5 MP
Батерија: Li-Po 5000 mAh, non-removable
2 години гаранција
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks