Samsung Galaxy A14 5G - КУПИ НА РАТИ
-8%
, , ,

Samsung Galaxy A14 5G

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 12,500ден 13,650ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мрежа: GSM/HSPA/LTE
Тип на SIM: Dual Nano SIM
Екран: FHD+ PLS LCD (1080 x 2408)
Големина на екранот: 6.6″
Камера: 50+5+2MP
Оперативен систем: Android
CPU Octa-core
Вградена меморија: 64 GB
RAM меморија: 4 GB
Батерија: Li-Po 5000 mAh
Македонско мени: Yes
Телефонот работи само со А1 SIM картичка: No
Предна камера: 13MP
Димензии: 167.7 x 78.0 x 9.1 mm
Тежина: 201g
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА