Samsung Galaxy S22 Ultra 5G - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Samsung Galaxy S22 Ultra 5G

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 97,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Екран Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+, 1750 nits
Големина 6.8 inches, 114.7 cm2
OS Android 12,One Ul 4.1
Меморија 12/256GB
Задна камера 108MP, 10 MP,10MP,12 MP
Предна камера 40MP
Батерија Li-Ion 5000 mAh
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

 

Бренд

Продавница