Samsung Galaxy S24 - КУПИ НА РАТИ
-8%
, , , ,

Samsung Galaxy S24

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 71,100ден 77,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мрежа: GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM: Dual Nano SIM & eSIM
Екран: Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, FHD+
Големина на екранот: 6.2″
Камера: 50+10+12MP
Оперативен систем: Android CPU Deca-Core
Вградена меморија: 128 GB
RAM меморија: 8 GB
Батерија: 4000 mAh
Македонско мени: ДА
Предна камера: 12MP
Димензии: 147.0 x 70.6 x 7.6 mm
Тежина: 167g
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница