МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW70T4040EE1LE - КУПИ НА РАТИ
-24%
, , , , , ,

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ SAMSUNG WW70T4040EE1LE

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 22,000ден 29,000ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Енергетска класа:А+++
Капацитет за перење: 7 kg
Број на вртежи: 1400 rpm
Број на програми: 12
LCD дисплеј/Тајмер
Smart Check дијагностика
Child Lock: Заклучување на врата
Дијамантски Барабан на кој не се закачуваат алиштата при перење.
Eco Bubble: Перење со активна пена.
Детергентот се претвора во меурчиња,
навлегува во ткаенината и лесно ја отстранува нечистотијата.
Drum Clean: Oтстранува 99,9% од бактериите и алергените.
Потрошувачка на вода (по циклус) 48 L
Ниво на бучава (центрифуга) 62/76 dB
Димензии (ВхШхД): 850x600x550 mm
ГАРАНЦИЈА 5 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Продавница

Бренд