iphone 15 - КУПИ НА РАТИ
, ,

iphone 15

Apple

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 95,800ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Мрежа: GSM/HSPA/LTE/5G
Тип на SIM Dual Nano SIM & eSIM
Екран Super Retina XDR OLED Display
Големина на екранот: 6.1″
Камера: 48+12MP
Оперативен систем: iOS
CPU Hexa-core
Вградена меморија: 128 GB
RAM меморија: 6 GB
Батерија: Li-Ion
Македонско мени: No
Телефонот работи само со А1 SIM картичка: Yes
Предна камера: 12MP
Димензии: 147.6 x 71.6 x 7.8 mm
Тежина: 171g
ГАРАНЦИЈА 1 ГОДИНА
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница