Samsung Galaxy Tab A7 - КУПИ НА РАТИ
,

Samsung Galaxy Tab A7


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 14,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тежина: 476 g

Eкран Големина: 10.4″ (263.1mm)

Резолуција: 2000 x 1200 (WUXGA+)

Процесор Octa-Core 2GHz, 1.8GHz

Камера Задна камера: 8.0 MP

Предната камера: 5.0 MP

Капацитет и RAM меморија 3GB + 32GB

Батерија 7040mAh (typ)

Поврзување Bluetooth 5.0Wi-Fi Protocol 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80

Оперативен систем Android

Бесплатна испорака

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks