Xiaomi Pad 6 Keyboard - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Xiaomi Pad 6 Keyboard

Xiaomi

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 4,890ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 344,3 мм × 255,6 мм × 5,4 мм (одвиткан)
Тежина: 309 гр
Количина на клучеви: 64
Агол на поддршка: 120°
Начин на поврзување: Пого игла
Тастатура Xiaomi Pad 6 ×1
Водич за брз почеток ×1
Гарантна картичка ×1
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница