Samsung Galaxy Tab A8 - КУПИ НА РАТИ
,

Samsung Galaxy Tab A8

Samsung

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 20,500ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Тежина: 508 g
Eкран Големина: 10.5″ (266.9mm)
Резолуција: 1920 x 1200 (WUXGA)
Процесор Octa-Core 2GHz,
Камера Задна камера: 8.0 MP
Предната камера: 5.0 MP
Капацитет и RAM меморија 3GB + 32GB
Батерија 7040mAh (typ)
Поврзување Bluetooth 5.0Wi-Fi Protocol 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80
Оперативен систем Android
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА