Xiaomi Smart Band 7 Pro - КУПИ НА РАТИ
, , , ,

Xiaomi Smart Band 7 Pro


Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 5,990ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Димензии: 44.7mm × 28.8mm × 11mm
Тежина: 20.5g
Сензор за отчукување на срце, Жироскоп,Сензор за амбиентална светлина.
110+ фитнес режими
Следење на отчукување на срцето
1,64 инчен AMOLED дисплеј на допир
Оперативен систе: Android 6.0 / Ios 12 или понова верзија
гаранција 12 месеци

SPIN TO WIN!

  • Try your lucky to get discount coupon
  • 1 spin per email
  • No cheating
Try Your Lucky
Never
Remind later
No thanks