SENCOR Фен SHD 8200GD - КУПИ НА РАТИ
, , , , , ,

SENCOR Фен SHD 8200GD

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 3,250ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

Професионален мотор
Keratin Protect за посвилена коса
3 Температури
2 Брзини
Копче за ладен воздух за фиксирање на косата
True Ionic Function (милиони негативни јони, 2× поголем ефект)
Побрзо сушење
Го намалува електрицитетот
Спречува оштетување на косата
Ергономска рачка за леваци и десњаци
Задна решетка која се отстранува за полесно чистење
Закачалка
Осигурач против прегревање
Додатоци: 2 тенки концентратори (за сушење и оформување), дифузер на волуменот
Должина на кабел: 3 m
Моќност: 2400 W
Димензии (Ш×Д×В): 270 × 240 × 95 mm
Тежина: 990 g
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница