Кафемат Sencor SES 4010SS - КУПИ НА РАТИ
, , , , , , ,

Кафемат Sencor SES 4010SS

Sencor

Преглед на месечни рати:
Доколку сакате да го нарачате поизводот на повеќе од 36 рати продолжете кон нарачка.

Вкупно цена на производ: 10,980ден

Износот на производот е со пресметан ДДВ и вклучена достава

15 бари притисок
Избирање парна / топла вода
Филтер од не’рѓосувачки челик за 1 и 2 чаши
Отстранлив 1.5 L резервоар за вода
Индикатор за волумен на вода
Додатоци: Држач на филтер, мерач за мерење, 2 филтри (за 1 и 2 чаши)
Anti-slip ногарки
Метално куќиште
ГАРАНЦИЈА 2 ГОДИНИ
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА

Бренд

Продавница